top of page

"RAILWAY" HARD SKILLS

Hard skills #5
     Тиск завжди повинен бути в нормі  і це не тільки стосується нашого здоров’я. За підтримку номінального зарядного тиску в гальмівній магістралі «залізного організму» поїзда відповідає редуктор №348 крана машиніста. Майстер-клас з його розбирання, виявлення недоліків та збирання, провів досвідчений майстер виробничого навчання, у минулому машиніст першого класу, Олександр САПРИКІН.
     Учасники майстер-класу  практично опановували професійну компетентність з розбирання гальмівного обладнання, а інформаційним супроводом слугував авторський презентаційний матеріал. Завершився майстер-клас бесідою з присутніми, бо професіоналізм Олександра Олександровича надихнув молодь  на додаткові запитання, пов’язані з  майбутньою професійною діяльністю.
Hard skills #4
   Неодмінна складова безпеки залізничних перевезень – надійні гальмівні системи! А саме технічне обслуговування та поточний ремонт гальмівного обладнання дають  змогу йому працювати безвідмовно і гарантувати надійність руху. Майстер виробничого навчання Світлана ЯЦИНА провела майстер-клас на тему: «Розбирання, виявлення недоліків та збирання крана машиніста №394».
       Ця важлива професійна компетентність, як завжди, була розвинута у наших здобувачів освіти з  дотриманням безпекових заходів та  правил охорони праці під час виконання робіт. Індивідуальна та командна робота проходила під постійним наглядом та консультуванням досвідчених  коучерів нашого Центру.
Hard skills #3
      Продовжуємо прямувати PROF поїздом “Залізна країна – все буде Україна” разом з нашим незмінним партнером філією «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця».
          Команда професіоналів виробничого підрозділу «Харківська вагонна дільниця» допомогла організувати та провести майстер-клас «Перевірка справності електричного обладнання включення споживачів з пульта управління розподільної шафи».
      Здобувачі освіти та їх наставники ще раз впевнилися, що подорожі УЗ безпечні та комфортні завдяки постійному вдосконаленню професійних компетентностей її співробітників. Вмотивовані, обізнані та впевненні у майбутній професійній реалізації, ми стрімко вирушаємо до опанування нових “RAILWAY” hard skills з надійним другом-філією “Пасажирська компанія”, яка давно стала для молоді нашого Центру надихаючим ментором!
Hard skills #2
        Не зупиняємося відшліфовувати «Railway» hard skills. І знову цікава зустріч з випускником, а нині  начальником поїзда виробничого підрозділу «Харківська вагонна дільниця» філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Богданом ЗЕМЛЯНИМ, який майстерно провів практичний тренінг із заповнення облікових документів  (ЛУ-72; ЛУ-73).
      Наші здобувачі та здобувачки освіти наполегливо опановували практичні уміння, але  майстрині виробничого навчання також «не пасли задніх» і вдосконалили свої  професійні навички. І це зрозуміло, бо наставник повинен бути прикладом для свого вихованця, а ніщо так не викликає повагу, як професіоналізм педагога.
            Усі у піднесеному настрої  наприкінці заходу дякували пану Богдану за корисні професійні поради. Вони вкотре впевнилися, що шлях до «Залізної родини» філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» подолає тільки той, хто йде!
Hard skills #1
          Естафета прийнята від prof-challenge, і сьогодні ми розпочинаємо серію майстер-класів "RAILWAY " hard skills". У черговий  раз виникла професійна синергія між  допитливими здобувачами освіти та вмотивованими наставниками. Враховуючи безпекову ситуацію, дотримуючись вимог охорони праці та,  озброївшись гарним настроєм і завзяттям,  майстриня виробничого навчання Наталя ЗМІЙ провела майстер-клас «Розбирання та збирання автозчепного пристрою СА-3". Здобувачі освіти розвинули Hard skill, сформовані під час проведення професійно-практичної підготовки в дистанційному форматі.
      Для здобувачів освіти, які не мали змоги бути присутніми на майстер-класі, велася відеозйомка та створений навчальний відео-фрагмент! 
         Здобувачі освіти і надалі вмотивовано продовжать опановувати Hard skills, щоб стати частиною команди національного перевізника вантажів та пасажирів АТ «Укрзалізниця».
  • alt.text.label.Facebook
bottom of page