top of page

ЦЕНТР РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ

ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА ─ СЬОГОДНІ. КА’ЄРА ─ ЗАВТРА. УСПІХ ─ ЗАВДИ!

Сайт Центру розвитку кар’єри ЗП(ПТ)О «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ТА АГРОТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ» – це інтерактивний простір взаємодії здобувачів освіти/випускників та роботодавців/соціальних партнерів.

    Тут представлені актуальні новини, інформація про професії, послуги, які надає Центр, корисні статті та поради, веб-ресурси для пошуку роботи тощо.

photo_2024-04-17_10-31-11.jpg
Основною метою діяльності Центру є підняття престижності навчання за робітничою професією, сприяння плануванню успішного кар’єрного розвитку учнівської молоді, залучення до дієвої співпраці роботодавців у частині працевлаштування випускників закладу.

Завдання Центру:

1.  Популяризація робітничих професій; сприяння в організації профорієнтаційної роботи в закладі освіти; адаптація здобувачів освіти
.
2. Сприяння працевлаштуванню випускників Регіонального центру. Моніторинг стану працевлаштування випускників; проведення постійного аналізу попиту i пропозицій на ринку праці кваліфікованих робітників, підготовку яких здійснює заклад.
3. Налагодження співпраці з міською службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників Регіонального центру.
4.  Забезпечення координації (дій із закладами загальної середньої освіти, закладами фахової передвищої та вищої освіти, місцевими органами виконавчої влади, службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг.
5.   Інформування випускників про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають ïx професійній підготовці.
6. Сприяння плануванню кар'єрного розвитку та кар'єрне консультування здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.

Напрямки діяльності Центру:

image_2024-03-27_11-55-12.png

Модель Центру розвитку кар'єри ЗП (ПТ)О "РЦПОЗТАС"

IMG_20240327_114459.jpg

   Отже, Центр розвитку кар’єри сприяє індивідуальній самореалізації здобувачів освіти у подальшій успішній професійній кар’єрі.

  • alt.text.label.Facebook
bottom of page